UWAGA! Dołącz do nowej grupy Zgorzelec - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Dwóch mężczyzn zatrzymanych za włamania i posiadanie narkotyków w Bogatyni


Policjanci z powiatu zgorzeleckiego przeprowadzili akcję, która doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie serii włamań oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Zatrzymani, w wieku 42 i 47 lat, przyznali się do stawianych im zarzutów, co może wpłynąć na dalszy przebieg postępowania. Policja ujawniła, że działania były wymierzone w przestępczość przeciwko mieniu i przewidują surowe kary dla sprawców.

W ramach prowadzonej akcji, policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy oraz Komisariatu Policji w Bogatyni ustalili miejsce, w którym mogli ukrywać się poszukiwani sprawcy. Funkcjonariusze, podejrzewając, że mężczyźni mogą znajdować się w zamkniętej komórce, zdecydowali się na siłowe wejście do pomieszczenia. W wyniku podjętych działań zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu, przy czym jeden z nich odpowiadał za posiadanie marihuany i metamfetaminy.

Dalsze czynności funkcjonariuszy wykazały, że 42-latek miał przy sobie narkotyki, z których można było przygotować blisko 200 porcji handlowych. Dodatkowo, odpowiadał za paserstwo skradzionego mienia, w tym telefonów komórkowych oraz smartwatcha. Z kolei 47-latek usłyszał zarzuty dotyczące czterech włamań, w tym kradzieży wartościowego sprzętu elektronicznego. Obaj mężczyźni powinni liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, a sąd może zdecydować o surowszych karach z uwagi na recydywę jednego z zatrzymanych.

Źródło: Policja Zgorzelec


Oceń: Dwóch mężczyzn zatrzymanych za włamania i posiadanie narkotyków w Bogatyni

Średnia ocena:4.49 Liczba ocen:5


Zobacz Także